Čas na serveru 20:36:09

Kristian Kodet
Žena

Id: 273919

Žena

  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1705x

Vyvolávací cena:

50 000