Čas na serveru 04:06:28

Kristian Kodet
Žena

Id: 433104

Žena

  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 43 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 637x

Vyvolávací cena:

12 500