Čas na serveru 12:53:41

Kristian Kodet
Ženy

Id: 426802

Ženy

  •  / Ženy / Kristian Kodet
  •  / Ženy / Kristian Kodet
  •  / Ženy / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, vznik 2003, v místě podpisu vryp v malbě (viz foto)

zobrazeno: 784x

Vyvolávací cena:

42 000