Čas na serveru 23:50:16

Kristian Kodet
Zrcadlení

Id: 345202

Zrcadlení

  •  / Zrcadlení / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 71 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 7711x

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Účastníci: 18

Příhozy: 73