Čas na serveru 11:33:59

Krištof Kintera
O svých slovech přemýšlej

Id: 340101

O svých slovech přemýšlej

  •  / O svých slovech přemýšlej / Krištof Kintera

kombinovaná technika/reliéf, rozměr objektu 103 x 73 cm, autorsky popsáno, značeno a datováno na zadní straně, ve spodní části lokálně znečištěno kapalinou

zobrazeno: 9775x

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Příhozy: 59