Čas na serveru 06:00:32

Krištof Kintera
Telefonní číslo

Id: 446611

Telefonní číslo

  •  / Telefonní číslo / Krištof Kintera

stříkaný akryl/ruční papír, rozměr listu cca 42 x 58 cm, značeno na zadní straně listu - přefoceno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, vznik 2001

zobrazeno: 1146x

Vyvolávací cena:

10 200