Čas na serveru 17:22:18

Ladislav Babůrek
Mlýn v Čertovce

Id: 391

Mlýn v Čertovce

  •  / Mlýn v Čertovce / Ladislav  Babůrek

olej/překližka, rozměr malby 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, původní stav, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3345x

Vyvolávací cena:

3 600