Čas na serveru 12:28:41

Ladislav Berecz
Carmen

Id: 148307

Carmen

  •  / Carmen / Ladislav Berecz
  •  / Carmen / Ladislav Berecz
  •  / Carmen / Ladislav Berecz
  •  / Carmen / Ladislav Berecz

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné poškození v malbě

zobrazeno: 3177x

Vyvolávací cena:

7 000