Čas na serveru 02:19:57

Ladislav Čepelák
Motýl

Id: 6009

Motýl

  •  / Motýl / Ladislav  Čepelák
  •  / Motýl / Ladislav  Čepelák
  •  / Motýl / Ladislav  Čepelák
  •  / Motýl / Ladislav  Čepelák

akvatinta/papír, č. 25/100, velikost tisku 39 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 1986, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2578x

Vyvolávací cena:

3 700