Čas na serveru 19:08:55

Ladislav Dydek
Kompozice

Id: 51012

Kompozice

  •  / Kompozice / Ladislav Dydek

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1293x

Vyvolávací cena:

8 100