Čas na serveru 01:57:01

Ladislav Ehrlich
Dubrovník

Id: 413509

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Ladislav Ehrlich

olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:

5 120