Čas na serveru 20:50:12

Ladislav Ehrlich
Tůň

Id: 66401

Tůň

  •  / Tůň / Ladislav Ehrlich
  •  / Tůň / Ladislav Ehrlich
  •  / Tůň / Ladislav Ehrlich

olej/dřevěná deska, rozměr 27 x 34 cm, signováno vpravo dole, krakelovaná barva, poškozený rám

zobrazeno: 1185x

Vyvolávací cena:

4 300