Čas na serveru 23:24:35

Ladislav Ehrlich
U rybníka

Id: 270029

U rybníka

  •  / U rybníka / Ladislav Ehrlich

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 14,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zničená pasparta, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena:
300