Čas na serveru 08:02:32

Ladislav Ehrlich
Z Balkánu

Id: 258905

Z Balkánu

  •  / Z Balkánu / Ladislav Ehrlich

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 758x

Vyvolávací cena:
2 800

2020,08-1,31,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu