Čas na serveru 12:08:16

Ladislav Ehrlich
Z Balkánu

Id: 258905

Z Balkánu

  •  / Z Balkánu / Ladislav Ehrlich

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2616x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000