Čas na serveru 09:21:53

Ladislav Hlávka
Daleký kraj

Id: 152214

Daleký kraj

  •  / Daleký kraj / Ladislav Hlávka

olej/plátno, rozměr 63 x 93 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 347x

Vyvolávací cena:
1 800

3 100