Čas na serveru 20:18:45

Ladislav J. Špitník
Dubrovník

Id: 227901

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Ladislav J. Špitník

olej/plátno, rozměr 38 x 45,2 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 98x

Vyvolávací cena:

1 400

2020,02-1,10,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu