Čas na serveru 12:46:36

Ladislav J. Špitník
Dubrovník

Id: 227901

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Ladislav J. Špitník

olej/plátno, rozměr 38 x 45,2 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 569x

Vyvolávací cena:

7 000