Čas na serveru 13:10:21

Ladislav J. Špitník
U Splitu

Id: 75201

U Splitu

  •  / U Splitu / Ladislav J. Špitník

olej/plátno, rozměr 38 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, volné v rámu, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 2947x

Vyvolávací cena:
1 200

12 000