Čas na serveru 16:45:08

Ladislav Karoušek
Na hřebenu

Id: 179602

Na hřebenu

  •  / Na hřebenu / Ladislav Karoušek

malba/plátno, rozměr 61 x 70 cm, signováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 7461x

Vyvolávací cena:

37 500

Příhozy: 63