Čas na serveru 05:38:14

Ladislav Karoušek
Podzim

Id: 324904

Podzim

  •  / Podzim / Ladislav Karoušek

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem a datací na zadní straně, olištováno

zobrazeno: 2760x

Vyvolávací cena:
3 800

39 000