Čas na serveru 15:26:08

Ladislav Karoušek
Podzimní

Id: 314001

Podzimní

  •  / Podzimní / Ladislav Karoušek

olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 96 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba poškozena viz foto, poškozeno v rozích, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2839x

Vyvolávací cena:

18 000