Čas na serveru 01:29:09

Ladislav Karoušek
Přejarní večer

Id: 355801

Přejarní večer

  •  / Přejarní večer / Ladislav Karoušek

olej/plátno, rozměr 42 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, poškozený rám

zobrazeno: 1695x

Vyvolávací cena:

16 000