Čas na serveru 18:33:25

Ladislav Kuklík
Abstraktní kompozice

Id: 200030

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Ladislav Kuklík

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1109x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

3.9.2019, 19:50:00

2.9.2019 21:03 1 200 Kč