Čas na serveru 23:33:53

Ladislav Kuklík
Konvolut dvou kusů

Id: 10903

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Ladislav Kuklík

litografie/papír; 1) Beze jména, rozměr ve výřezu 51,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 75; 2) Bohnice, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, vlevo dole č. 19/80; vše zaskleno, paspartováno, původní stav

zobrazeno: 1495x

Vyvolávací cena:

1 900