Čas na serveru 18:48:41

Ladislav Kuklík
Konvolut tří kusů

Id: 194820

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Ladislav Kuklík

kombinovaná tisková technika/papír, rozměry ve výřezu 11 x 18 cm, 11 x 18,3 cm a 11,5 x 18,5 cm, každý signován, datován a popsán uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1362x

Vyvolávací cena: