Čas na serveru 11:40:39

Ladislav László Mednyánszky
Stromy na skále

Id: 355102

Stromy na skále

  •  / Stromy na skále / Ladislav László Mednyánszky

olej/karton, rozměr 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní razítko sbírky, obraz lokálně poškozen viz foto, rámováno, přiložen písemný posudek Mgr. Vlasty Čihákové-Noshiro Ph.D.

zobrazeno: 70986x

Vyvolávací cena:
4 800

58 000