Čas na serveru 09:05:15

Ladislav László Mednyánszky
Stromy v zimě

Id: 19002

Stromy v zimě

  •  / Stromy v zimě / Ladislav László Mednyánszky

kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, psarpartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 13547x

Vyvolávací cena:

40 000