Čas na serveru 10:33:05

Ladislav Maria Wagner
Andělé

Id: 441301

Andělé

  •  / Andělé / Ladislav Maria Wagner

olej/sololit, rozměr 40 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 885x

Vyvolávací cena:

48 100