Čas na serveru 03:04:50

Ladislav Maria Wagner
Před bouří

Id: 441302

Před bouří

  •  / Před bouří / Ladislav Maria Wagner

olej/sololit, rozměr 11 x 16 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1038x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 48