Čas na serveru 05:19:20

Ladislav Novák
Constructions

Id: 435602

Constructions

  •  / Constructions / Ladislav Novák

kombinovaná technika, froasáž/ ruční papír, rozměr cca 41 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1975x

Vyvolávací cena:

13 500