Čas na serveru 04:35:28

Ladislav Placatka
Hádes

Id: 6406

Hádes

  •  / Hádes / Ladislav Placatka
  •  / Hádes / Ladislav Placatka
  •  / Hádes / Ladislav Placatka
  •  / Hádes / Ladislav Placatka

olej/plátno, rozměr 61 x 81 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 3542x

Vyvolávací cena:
19 000

24 000