Čas na serveru 07:12:28

Ladislav Placatka
Květinové zátiší

Id: 198005

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Ladislav Placatka

olej/plátno, rozměr 56 x 42 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 397x

Vyvolávací cena:

2019,09-1,02,19,32,00
( 2.9.2019, 19:32:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

23.7.2019 13:31 1 500 Kč