Čas na serveru 07:11:15

Ladislav Placatka
Květinové zátiší

Id: 198005

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Ladislav Placatka

olej/plátno, rozměr 56 x 42 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 1437x

Vyvolávací cena: