Čas na serveru 01:21:33

Ladislav Šaloun
Studie aktu

Id: 33406

Studie aktu

  •  / Studie aktu / Ladislav Šaloun

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole monogramem, pozůstalostní razítka, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4932x

Vyvolávací cena: