Čas na serveru 03:56:19

Ladislav Šaloun
Tanečnice

Id: 34603

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Ladislav Šaloun

akvarel/papír, rozměr 47 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1660x

Vyvolávací cena:
1 800

6 000