Čas na serveru 22:39:07

Ladislav Šíma
Město v zimě

Id: 237406

Město v zimě

  •  / Město v zimě / Ladislav Šíma

olej/plátno, rozměr 90 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2923x

Vyvolávací cena:

12 500