Čas na serveru 22:06:41

Ladislav Šíma
Pod kopcem

Id: 69305

Pod kopcem

  •  / Pod kopcem / Ladislav Šíma

olej/plátno, rozměr 44 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, poškozený rám, lehce otřená malba

zobrazeno: 2508x

Vyvolávací cena:

2 100