Čas na serveru 08:05:28

Ladislav Stejskal
Koně na pobřeží

Id: 115838

Koně na pobřeží

  •  / Koně na pobřeží / Ladislav Stejskal

olej/plátno, rozměr 82 x 115 cm, signováno vpravo dole, popsáno kopie Chirica, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 831x

Vyvolávací cena:

16.5.2018, 22:32:00

6.5.2018 17:53 1 500 Kč