Čas na serveru 10:10:03

Ladislav Sutnar
Venuše

Id: 351304

Venuše

  •  / Venuše / Ladislav Sutnar
  •  / Venuše / Ladislav Sutnar
  •  / Venuše / Ladislav Sutnar
  •  / Venuše / Ladislav Sutnar

malba/tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 20 cm, značeno a datováno v horní části, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6660x

Vyvolávací cena:

275 000

Příhozy: 112