Čas na serveru 00:40:28

Ladislav Vele
Kytice s melounem

Id: 55601

Kytice s melounem

  •  / Kytice s melounem / Ladislav Vele

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, na obraze restaurované protržení, značně poškozený obraz i rám

zobrazeno: 1131x

Vyvolávací cena:
500

1 400