Čas na serveru 17:58:12

Ladislav Zívr
Dívka s drakem

Id: 7502

Dívka s drakem

  •  / Dívka s drakem / Ladislav  Zívr

keramika, výška celková 35 cm, signováno na plintě, drobně poškozeno, původní stav

zobrazeno: 7202x

Vyvolávací cena:

11 500