Čas na serveru 02:58:31

Ladislav Zívr
Kubistická židle

Id: 208723

Kubistická židle

  •  / Kubistická židle / Ladislav  Zívr

patinovaná hmota, výška 14 cm, značeno ve spodní části, drobné poškození na povrchu

zobrazeno: 1585x

Vyvolávací cena:

15 600