Čas na serveru 07:49:15

Ladislav Zívr
Prolnutí

Id: 496206

Prolnutí

  •  / Prolnutí / Ladislav  Zívr
  •  / Prolnutí / Ladislav  Zívr
  •  / Prolnutí / Ladislav  Zívr

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1941x

Vyvolávací cena:

6 000