Čas na serveru 05:10:42

Ladislav Zívr
Zátiší u kubistické lampy

Id: 81701

Zátiší u kubistické lampy

  •  / Zátiší u kubistické lampy / Ladislav  Zívr

kresba/papír, velikost listu 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, novodobě zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2772x

Vyvolávací cena: