Čas na serveru 19:24:31

Lajos Kunffy
Zátiší s květinou

Id: 432

Zátiší s květinou

  •  / Zátiší s květinou / Lajos  Kunffy

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2438x

Vyvolávací cena:
7 500

24 000