Čas na serveru 05:10:42

Laszlo Neogrady
Na dvorku

Id: 225401

Na dvorku

  •  / Na dvorku / Laszlo Neogrady

olej/karton, rozměr 20 x 33 cm, značeno vpravo dole, malba značně poškozena viz foto, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2421x

Vyvolávací cena:
2 200

10 000