Čas na serveru 15:11:51

Leo Fitz
Pohled na Brno

Id: 180003

Pohled na Brno

  •  / Pohled na Brno / Leo Fitz
  •  / Pohled na Brno / Leo Fitz
  •  / Pohled na Brno / Leo Fitz

olej/plátno, rozměr 43 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu

zobrazeno: 740x

Vyvolávací cena: