Čas na serveru 04:55:03

Leon Zeytline
Před operou

Id: 181505

Před operou

  •  / Před operou / Leon Zeytline

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 27 x 38 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena drobnými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 1442x

Vyvolávací cena:
800