Čas na serveru 04:24:54

Leonard Rotter
Chalupy

Id: 1328

Chalupy

  •  / Chalupy / Leonard Rotter
  •  / Chalupy / Leonard Rotter
  •  / Chalupy / Leonard Rotter

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, na malbě praskliny, plátno lehce zvlněno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2622x

Vyvolávací cena:

1 600