Čas na serveru 03:33:31

Leonce Chabry
Pohled na hrad

Id: 106821

Pohled na hrad

  •  / Pohled na hrad / Leonce Chabry

olej/plátno, rozměr 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2618x

Vyvolávací cena:

8 000