Čas na serveru 00:16:10

Leopold Brunner
Zátiší s kyticí

Id: 145601

Zátiší s kyticí

  •  / Zátiší s kyticí / Leopold Brunner

olej/dřevo, rozměr 76 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz prasklý, značně zašpiněný

zobrazeno: 1956x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 72