Čas na serveru 17:47:09

Leopold Mielich
Pevnost v poušti

Id: 117402

Pevnost v poušti

  •  / Pevnost v poušti / Leopold Mielich

olej/plátno,rozměr 71 x 118 cm, signováno vlevo dole, datováno 1907, poškozený rám, lokální oděrky v malbě, volné v rámu

zobrazeno: 1749x

Vyvolávací cena:
6 000

15 000